-
Graviditet
-
Snack om barn
-
Föräldrasnack
- Min bebis föräldragrupper
-
Föräldrasnack
- > Allmänna trådar föräldrasnack
- > Fotat & filmat
- > Inredning & trädgård
- > Inreda barnrum
- > Familj & livet som förälder
- > Shopping, mode & skönhet
- > Intressen & nöjen
- > Känsliga ämnen
- > Ångest & depression
- > Relations problem
- > Alkohol & missbruk
- > Sorg & saknad
- > Mat & recept
- > Hälsa & motion
- > Föräldrabloggar
- > Bloggtävlingar
- > Ekonomi & Jobb
- > Tips
- > Bröllop
-
Pappa forum
- Köp & Sälj på Min Bebis
|
|
Kasta in handduken nu?
16 inlägg • Sida 2 av 2 • 1, 2
Re: Kasta in handduken nu?De du går igenom har jag gått igenom 8 ggr, nu sitter jag här och är beräknad om ca 7 veckor.. Ge inte upp, men försök att inte tänka på de hela tiden, jag vet att de e svårt.. förr eller senare så lyckas ni med !
Re: Kasta in handduken nu?Hej!
Hade två ma förra året, båda startade med rosa/bruna flytningar. Nu är jag gravid igen för 3:e gången på ett år, och i vecka 5 fick jag rosa flytningar, fick panik, gjorde vul som såg bra ut på gyn, i v 7 hade jag rosa flytningar igen, gjort vul, fostret växer och hjärtat tickar, hcg proverna som jag tagit senaste 3 veckorna går stadigt uppåt! det är troligtvis en tidig tvillinggraviditet som orsakat mina blödningar! så än så länge går det bra här stort lycka till!
Re: Kasta in handduken nu?Tack för alla uppmuntrande ord!
Tänkte bara uppdatera lite om ni är nyfikna Igår var vi på VUL, allt såg bra ut, dock var det lite mindre än vi trott men tror det kommer av att min ägglossning var lite sen. Iaf så såg vi ett litet hjärta ticka därinne för fullt
16 inlägg • Sida 2 av 2 • 1, 2
|












