Perka miska

Vi välkomnar regnbågsfamiljer!

Perka miska

Inläggav Perkumiskamut » 08 jun 2014, 13:53

Misku Projektai Perku miska bei teikia daug su misku susijusias paslaugas visame Lietuvos rajonuose. Uztikriname garantuoja suteiktu darbu darbu kokybe uzsakovo miske krumuose, todel pasitiki Miskuprojektai esame stipri, o darbo atlikti darbai visad dideja.

Musu tikslas – ilgas atnaujinimas i karcemos zaliuosius plotus, nesiekiant momentines pelno, o darant visus miskelio duodamus pliusus. Nors Paruoda miska yra dar nesenai ikurta organizacija, tai pas mus dirba didelia darbu sukaupta patirti zaliuosiuose plotuose turintis jaunas ir uzsideges komanda. Tai padidina mums buti priekyje ir uztikrinti geras kainas ir suistarimus medziu pardav?jams.

Kas tai Perka miska?

Su galima ir su zeme. Misko pardavimas su zeme – tai teisinis susitarimas, kurio ivykdyme tiek medienos medziai, tiek ir pati zaluminu zeme palieka perkanciojo zinion. Kai tai naudos pardav?jui? Atsakymas paprastai – daugelis momentu Jie neturite moketi GPM (mokesciu), bei perleidziate privalote uztikrinti zaliuju plotu atauginimu ir su tuo iseinancias islaidavimus. Dar daug – po zaliuju plotu iskirtimo ir atzeldinimo nebereikes ideti i jauno misko priezi?ra bei skatinima po keliu metu. Be to, zaliuju plotu supirkimas su zeme igauna Miskuprojektai, greiciau, operatyviai bei nedideliais sumomis parengti bei suderinti geros kokybes misko projekta, gauti teise kirtimams.

-----------------------------------------
Perku mišką

Su žeme. Miško pirkimas su žeme –tai yra teisinis procesas, kurio pasekoje tiek žaliavinė mediena, tiek ir pati miško žemė pereina pirkėjo žinion. Kuo tai naudinga pardavėjui? Atsakymas paprastas – daugeliu atvejų Jūs neprivalote mokėti GPM (gyventojų pajamų mokesčio), bei perleidžiate prievolę pasirūpinti miško atželdinimu ir su tuo susijusias išlaidas. Dar daugiau – po miško kirtimo ir atželdinimo nebereikės investuoti į jauno miško priežiūrą bei ugdymą ateityje. Be to, miško supirkimas su žeme įgalina UAB Miškų Projektai, greičiau, operatyviau bei mažesniais kaštais parengti bei suderinti kokybišką miškotvarkos projektą, gauti leidimus kirtimams.

Iškirtimui. Miško pirkimas iškirtimui – viena iš įprastinių UAB „Miškų Projektai“ veiklų. Žinoma, visuomet atsiskaitome iš anksto, prieš pradedant darbus. Tačiau toks miško pirkimas nėra besąlygiškas – tam yra būtinas miškotvarkos projektas, leidimai kirsti. Įvertinus situaciją vietovėje ir pasirašius sutartį, pats miško pirkimas įvyksta labai greitai, t.y. iškart, kai tik susideriname su Jūsų pasirinktu notaru. UAB „Miškų Projektai“ labiausiai domina brandaus miško pirkimas plynam iškirtimui arba einamasis kirtimas, ypač jeigu tai yra didelis plotas. Tuomet garantuotai galime mokėti aukščiausią kainą. Tačiau niekada neatsisakome atlikti kitų kirtimų – domina tiek atvejinio, tiek ir atrankinio miško supirkimas iškirtimui.

tags: perku miska,misko pirkimas,perkame miska,parduoda miska,perka miska,perka mišką, perku mišką, perkam mišką, superkam mišką, superka mišką, superkam miska,
Perkumiskamut
Nykomling
 
Inlägg: 1
Blev medlem: 08 jun 2014, 13:44
Ort: 258

Återgå till Regnbågsfamiljer